26.10.2018

28 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дорогі ветерани Другої світової війни, захисники держави Україна !

 Швидко минають роки і забирають із собою у даль далеку і людей, і події. Але є речі, які не мають терміну давності і які не згасають у людській пам’яті та свідомості. Це війни і перемоги.

 74 років тому було вигнано з Української землі німецьких нацистів і загарбників. Очевидці стверджують, що червоним був Дніпро, жорстокі бої точилися за кожен шматочок землі, залишали життя і солдати, і офіцери. І хоч попереду ще були довгі дні і місяці війни, але Україна вже вигнала зі своєї території ворога. Саме тоді вже було проілюстровано почуття високого патріотизму, безмежну мужність, незнищенну волелюбність і прагнення до вічного життя.

       Сьогодні доземно вклоняюся тим, хто рятував життя пораненим, тим, хто забезпечував надійний тил. Саме тоді люди і не думали, що кожен їх крок, кожен вчинок, кожне діяння – героїчний внесок у життя всієї країни.

       Подвиги українців – це гідна спадщина для майбутніх поколінь. Нині правнукам тих, хто визволяв Україну в далеких сорокових, доводиться боронити рідну землю від внутрішнього ворога та російського агресора. Наші земляки гідно відстоюють державну цілісність і прагнуть як найшвидше здобути перемогу. Я вдячний їм за кожний прожитий мирний день. Сподіваюсь, що ми гідно втримаємо свої позиції і статус українця.

  Усім присутнім бажаю міцного здоров’я, миру в державі та злагоди у ваших оселях. Пам’ятаймо, що ми – українці і живемо в своїй хаті, де, як стверджував

Т. Шевченко, «своя правда, і сила, і воля.»  

Слава Україні !

З повагою,

Михайло Вдовцов

 

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль