12.10.2018

Свято мужніх і відданих

На Ямпільщині відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України, який, згідно указу Президента України Петра Порошенка, святкують щороку 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас із Днем Українського козацтва.
Цьогоріч свято набуло особливого відтінку, оскільки проводилося у овіяній козацькою славою Буші. Зворушливості святу надало відкриття алеї пам’яті воїнів усіх епох. Право відкрити монументи надавалося воїнам АТО.

До кожного скульптури, майстерно виточеної із каменю, учасники свята поклали лампадки як данину світлої пам’яті загиблим. У заході відкриття алеї Слави взяли участь керівники області, району, депутати усіх рівнів.
До присутніх з нагоди свята звернулися народний депутат України Юрій Македон та голова Ямпільської РДА Михайло Вдовцов. Посадовці подякували захисникам України за мужність і патріотичне ставлення до Батьківщини та побажали міцного здоров’я, злагоди, родинного тепла та миру.
Почесними грамотами Вінницької облдержадміністрації та обласної ради, Ямпільської РДА та районної ради, за патріотизм, особисту мужність, відвагу та самовідданість були нагороджені учасники антитерористичної операції, операції об’єднаних сил.
Ямпільським районним військовим комісаріатом було вручено відзнаки Президента України Петра Порошенка та оголошено подяки. Посадовці та громадськість хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Вітчизни.
Святкову концертну програму подарували глядачам працівники районного будинку культури та аматори сцени.
Відгомін цього заходу вписав ще одну легендарну сторінку в історію Буші.

 

 

 

 

 

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль