09.10.2018

    Проведено  нараду  щодо  вирішення актуальних проблем

Сьогодні, 09 жовтня 2018 року голова районної державної адміністрації  Михайло Вдовцов провів нараду в якій  взяли  участь очільники громад ямпільщини з метою вирішення актуальних питань сьогодення.

 Під час наради було акцентовано увагу сільських голів щодо проведення у населених пунктах району осіннього призову. З інформацією виконання запланованих показників виступив заступник військового комісара Ямпільського райвійськкомату  Володимир Співак. «Перед нами дуже велика відповідальність, адже залучення громадян на військову службу — це стратегічне завдання і наш обов’язок перед державою. Я особисто готовий виїжджати у населені пункти і проводити роз’яснення та бесіди. » – звернувся до присутнії Володимир Дмитрович.

     Про заходи спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення інформувала заступник начальника, начальник Ямпільського відділення Могилів – Подільської ОДПІ  Ліна Калина.

     Про особливості технічної інвентаризації житлових і не житлових будівель ознайомила директор Ямпільського БТІ Зоя Кобильняк.

      Начальник відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури управління економічного розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації  Роман Натальчук доповів  присутнім про стан готовності бюджетних установ до опалювального сезону 2018-2019 років .

     Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації  Віктор Замишляєв зупинився на основних організаційних заходах з нагоди потрійного свята – Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва, що планується провести 12 жовтня в державному історико – культурному заповіднику «Буша».

     Наприкінці засідання головуючий зосередив увагу присутніх на важливостях усіх запланованих подій та необхідності відповідального підходу до виконання покладених обов’язків на кожного учасника наради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль