08.10.2018

Очільник району  проінспектував  заклади  охорони здоров’я

Голова райдержадміністрації Михайло Вдовцов за участю головного лікаря КП “Ямпільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги” Ямпільської районної ради Галини Плахотної та головного лікаря Ямпільської центральної районної лікарні Костянтина Ліваковського здійснив об’їзд закладів медичної сфери, відвідавши всі відділення лікарні та оглянувши зміни у первинній ланці.

Під час візиту голова райдержадміністрації оцінив стан матеріально-технічної бази установ та обговорив першочергові проблеми, які потрібно вирішити. Михайло Михайлович зазначив, що незважаючи на важкий у державі час, обмежене фінансування, заклади у належному стані і постійно оновлюються. Багато чого зроблено  і чимало  заплановано.

Очільник району оглянув центральний корпус поліклінічного відділення. Поспілкувався з хворими, що очікували на візит до лікаря. Люди розділили своє приємне враження від новостворених умов і  покращення якості надання послуг.

Представник закладу охорони здоров’я Костянтин Сергійович під час робочої зустрічі, доповів про перелік проведених капітальних ремонтних  робіт у  хірургічному та неврологічному відділені . 

Загалом, до роботи закладів не було значних зауважень.

Підсумовуючи, посадовець наголосив, що всі заклади повині бути забезпечені усім необхідним для роботи і готові до початку опалювального сезону.

На завершення голова райдержадміністрації дякував керівникам за небайдужість, сумлінне ставлення до своїх посадових обов’язків.   

Також під час зустрічі Михайло Михайлович мав змогу проаналізувати стан прилеглої тереторії, адже питання покращення всебічних умов є пріоритетним завданням влади.

 

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль