28.09.2018

На Вінниччині відбулось виїзне засідання українсько-молдовської Робочої групи з питань транспорту

Участь у засіданні взяли члени молдовської та української делегації. Українську делегацію очолив заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань, молдавську сторону – державний секретар з питань транспорту міністерства економіки і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова Сергій Букатару.

Сторони обговорили поточні питання реалізації проекту будівництва мосту в районі населених пунктів Ямпіль (Україна) і Сороки (Республіка Молдова).

Розпочинаючи засідання, заступник міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань підкреслив, що українсько-молдовське співробітництво має давні традиції та ще більший потенціал для спільних проектів.

Вітаючи учасників засідання, голова облдержадміністрації Валерій Коровій наголосив на тому, що Вінницька область сьогодні – один із тих регіонів, що дуже динамічно розвиваються,  і українська сторона зацікавлена у співпраці з Молдовою.

«Протягом останніх трьох років нам вдалося залучити цілу низку інвестиційних ресурсів, в тому числі й на розвиток інфраструктури. Ми маємо намір сприяти подальшому розвитку міжнародного сполучення між Республікою Молдова і Україною. Річку Дністер завжди називали «мостом дружби», тому, беззаперечно, будівництво мосту піде на користь обох держав»,  – запевнив голова облдержадміністрації.

Завтра, 28 вересня, учасники українсько-молдовської Робочої групи оглянуть місце майбутнього будівництва мосту в районі населених пунктів м. Ямпіль і м. Сороки, а також відбудеться підписання Протоколу за результатами виїзного засідання.

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль