27.09.2018

Відбувся VII обласний форум з нагоди Дня усиновлення

26 вересня 2018 року в приміщенні актової  зали Вінницького училища культури і мистецтва ім.. М.Д.Леонтовича  відбувся VII обласний форум з нагоди Дня усиновлення.

Службою у справах дітей Ямпільської райдержадміністрації, за підтримки голів райдержадміністрації та районної ради, організовано поїздку делегації у складі усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів посадових осіб, що дотичні до питань охорони дитинства, для участі у форумі.

Учасників форуму ознайомили із результатами роботи всіх служб у справах дітей області,щодо влаштування дітей до сімейних форм виховання та наголошено на позитивну динаміку даної роботи.

На протязі всього дійства зі сцени звучали вітальні слова та слова вдячності за зігріті маленькі серця за створення для них теплих люблячих родин. Гарний настрій створювали чудові концертні номери, а історії створення дитячих будинків сімейного типу області їх життя, удачі та проблеми  з вуст самих батьків-вихователів торкнулися до глибини душі кожного.

Всі учасники отримали квіти, сувеніри, задоволення від спілкування та проведеного часу.

 

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль