09.08.2018

Ямпільщина спортивна

Гарна спортивна подія відбулась напередодні відзначення Дня Незалежності України. Вихованці Ямпільської дитячо-юнацької спортивної школи  двома командами прийняли участь у фінальних всеукраїнських змаганнях з футболу «Золотий колосок» які проходили з 04 по 07 серпня 2018 року в м. Очакові Миколаївської області. Палка підтримка батьків, які весь час перебували поряд та професійне керівництво ігровим процесом з боку тренерів дало змогу Ямпільчанам поповнили свою спортивну скарбницю черговою перемогою та примножили славу нашого району на теренах України здобувши золоті медалі у вікових групах (2005-2006 р.н.) та (2007-2008 р.н.).  

Батьки, тренери та спортсмени висловлюють слова вдячності голові райдержадміністрації Михайлу Вдовцову за особисту та фінансову підтримку. На участь в змаганнях з районного бюджету виділено 15 тис. грн..

Ямпільська райдержадміністрація, районна рада та спортивна громадськість району щиро вітають з перемогою наших чемпіонів, їхніх батьків та тренерів. Бажають подальших звершень на футбольній ниві та в особистому житті.

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль