08.08.2018

Валерій Коровій перевіряє перебіг ремонтних робіт на дорогах Вінниччини

Вчора, 7 серпня, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій спільно із заступником Василем Броварником та директором Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Миколою Ткачуком відвідали Тростянецький район.

До с. Демидівка веде кам’яна бруківка протяжністю 6 км, на ділянці якої вже розпочато ремонтні роботи. За словами начальника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігоря Корольчука, цьогоріч буде збудовано до одного кілометра дороги та використано 2,4 млн грн на проведення відповідних робіт.

Староста села Любов Марущак поінформувала про заходи, вжиті членами громади для покращення благоустрою населеного пункту, зокрема, щодо розчистки лісосмуги обабіч дороги до села.

Оглянувши перебіг ремонтних робіт дороги до с. Демидівка, яке нещодавно увійшло до складу Тростянецької ОТГ, очільник області поспілкувався з керівництвом району та жителями села. Валерій Коровій розповів про ремонтні роботи на дорогах області та зазначив, що на сьогодні значна увага також приділена перевірці якості виконаних робіт, технічному нагляду за будівництвом доріг та контролю за виконанням договорів тощо. Обговоривши ключові питання та перспективи розвитку Тростянецького району, очільник області також відзначив наявність значного потенціалу розвитку району у різних сферах.

Під час спілкування із жителями села було піднято цілий ряд важливих питань. Зокрема, про демографічну ситуацію, про роботу сільських закладів, особливо що стосується медичного обслуговування. Відповідаючи на запитання представників громади щодо медреформи, голова облдержадміністрації зазначив, що там, де медзаклади вчасно уклали договори з Національною службою здоров’я, а сімейні лікарі декларації з пацієнтами медперсонал отримає збільшену заробітну плату, медзаклад кошти, а пацієнт якісне обслуговування.

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль