30.07.2018

Апаратна нарада під головуванням голови районної державної адміністрації Михайла Вдовцова

30 липня апаратна нарада під головуванням голови районної державної адміністрації Михайла Вдовцова розпочалася традиційно підведенням підсумків подій минулого тижня. В нараді взяли участь керівники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації та бюджетних установ.

Керівник району акцентував увагу присутніх на проблемах, що мають місце в галузях агропромислового розвитку, соціального захисту, охорони здоров’я , освіти,  культури, тощо.

Галина Плахотна прозвітувала про стан виконання в районі реформи в галузі охорони здоров»я. Зазначила, що наразі продовжується робота по підписанню декларацій місцевих лікарів з громадянами. Станом на сьогодні 64% населення нашого району уклало дані деклараці. 

Основним питанням розгляду під час наради стало вирішення ліквідації стихійного вивозу сміття. Михайло Михайлович дав термінове доручення  працівникам відділу житлово – комунального господарства знайти та вжити негайні заходи з метою розв’язання проблеми.

Про стан справ і заплановані культурно – мистецькі заходи розповіла Наталя Шеремет.

У ході наради начальники інших відділів і служб інформували керівника району про питання, що виникають у ході роботи та які потребують втручання  райдержадміністрації.

Голова райдержадміністрації визначив чіткі завдання на наступний тиждень, які потребують першочергового вирішення .

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль