27.07.2018

Відбулась позачергова 28 сесія

26 липня під головуванням Сергія Гаджука  відбулася позачергова двадцять восьма сесія Ямпільської районної ради сьомого скликання.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради Сергій Гаджук зазначив, що скликання позачергової сесії обумовлено рядом нагальних питань, що потребують вирішення.

У роботі пленарного засідання взяли участь 20 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації Михайло Вдовцов, його перший заступник Людмила Майорова, заступник Михайло Труба, сільські та міський голови району, представники правоохоронних органів, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації, причетні до підготовки проектів рішень сесії, представники ЗМІ.

В ході роботи сесії депутати приділили особливу увагу та внесли зміни до Програм виконання Ямпільською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік; районної комплексної Програми на відшкодування видатків, надання послуг, проведення обліку та розрахунків по зубопротезуванню пільгових категорій громадян Ямпільського району на 2014-2018 роки; до Порядку використання коштів для надання грошової допомоги соціально незахищеним верствам населення Ямпільського району; районної Програми розроблення державного інвестиційного проекту “Будівництво мостового переходу через р. Дністер в м. Ямпіль; про прокладання підземної теплової мережі КУ «Ямпільська ЦРЛ» та ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. І.Богуна та інші.

Рішенням районної ради було внесено зміни до районного бюджету на 2018 рік. Зокрема, збільшено доходи та видатки.

Над розглядом винесених на сесію проектів рішень працювали постійні комісії, які внесли відповідні рекомендації та поправки, що враховані у матеріалах. Перед початком позачергової 28 сесії районної ради відбулось засідання президії.

По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання.

http://rayradayampil.org.ua/
Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль