24.07.2018

Громадські слухання Гальжбіївської територіальної громади

23 липня 2018 року, в приміщені сільського будинку культури села Гальжбіївка було проведено громадські слухання Гальжбіївської територіальної громади. На порядку денному болюче питання – Ямпільське сміттєзвалище, що розташоване на території Гальжбіївської сільської ради.

На зібрання були запрошені:

– голова Ямпільської райдержадміністрації Михайло Вдовцов,

– голова Ямпільської міської ради Анатолій Юрченко,

– начальник КП «Ямпіль-комунгосп» Микола Мазур

– начальник КП «Райсільгоспкомунгосп» Валентин Алексеєв.

На слуханнях було обговорено ряд питань, одним з актуальних стало рекультивація Ямпільського сміттєзвалища, виготовлення технічної документації на сміттєзвалище Гальжбієвською громадою.

Жителі громади стурбовані екологічною проблемою що виникла на території громади і звернулись до міста Ямпіль з  рішенням позачергової сесії № 463 від 29 травня 2018 року Гальжбієвської сільської ради «Про заборону завозу сміття та твердих побутових відходів на адміністративну територію Гальжбіївської сільської ради».Згідно цього рішення заборонено комунальним установам, жителям м. Ямпіль та приватним підприємцям ввіз та розміщення твердих побутових відходів та будь яких інших видів сміття на адміністративну територію Гальжбіївської сільської ради. Карта з розташуванням місць видалення відходів (МВВ) в Ямпільському районі додається.

 

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль