20.07.2018

Засідання комісії з питань розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету

20 липня 2018 року відбулося чергове засідання комісії з питань розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації  Майорової Л.О. Засідання Комісії відбулося за участю  більшості її членів та трьох запрошених.  

На розгляд Комісії винесено питання відбору житлових об’єктів з урахуванням вимог нормативно-правових актів на які буде направлено Субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа у 2018 році.

В рішенні Комісії зазначено про подальшу роботу із відібраними житловими об’єктами не порушуючи нормативно-правових актів та враховуючи найкращі інтереси дітей-сиріт. 

 

 

 

 

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль