11.07.2018

Позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій

10 липня 2018 року в райдержадміністрації під головуванням голови комісії – голови районної державної адміністрації Михайла ВДОВЦОВА відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 На порядку денному найважливішим стояло питання щодо припинення СО «Ямпільські електричні мережі» подачі електроенергії на об’єкти водопостачання м. Ямполя.

Начальник ДП «Ямпільводоканал» Олена КІЛОВАТА доповіла, що станом на 1 липня 2018 року перед СО «Ямпільські електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» виникла заборгованість по причині несплати боргу з державного бюджету за пільги та субсидії. 9 липня 2018 року СО «Ямпільські електричні мережі» було відключено Арт.свердловину №4, що призвело до зменшення тиску у мережі водопостачання, а 10 липня 2018 року відключено решту свердловин.

Після довготривалих обговорень, дану проблему було вирішено позитивно.        

Крім цього на порядок денний було винесено ще ряд питань: 

Про стан пожежної та техногенної безпеки в природних екосистемах та сільських радах.

Про забезпечення пожежної та техногенної безпеки в місцях збирання, зберігання, переробки врожаю та недопущення матеріальних втрат зернових і грубих кормів у 2018 році.

Про заборону спалювання стерні та післяжнивних решток.

Про забезпечення протипожежного захисту навчально-виховних закладів району.

Про виконання заходів щодо запобігання отруєнь грибами серед населення Ямпільського району у 2018 році та їх профілактиці у 2019 році.

Про ситуацію з дорогами внаслідок проливних дощів 29-30 червня 2018 року.

В ході засідання комісії при прийнятті рішень, начальникам структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам управлінь, установ та організацій було роздано доручення та вказано на терміни їх виконання.

 

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль