25.06.2018

Відсвяткували День молоді

24 червня Ямпільщина зустрічала гостей, які взяли участь у міжнародному молодіжному фестивалі «Діти України та Молдови за мирне європейське майбутнє», що проводився за підтримки громадської організації Регіональний центр транскордонного співробітництва «Єврорегіон Дністер», Ямпільської державної адміністрації та районної ради.

Місцем проведення фестивалю – парк на березі р.Дністра в м.Ямполі. Прохолода, червневий аромат різнотрав’я та приємна атмосфера долали святкуванню оригінального колориту та підкреслили силу єднання між сусідніми народами, яких поєднує могутній Дністер.

Для гостей фестивалю народні умільці вкотре радували своїми кулінарними смаколиками, виробами ручної роботи, різноманітним хед-мейдом. Традиційно фестиваль розпочався патріотичним флешмобом за участі молоді, які несли прапори двох держав.

До вітального слова з нагоди відкриття IV Міжнародного молодіжного фестивалю, що  проводився у рамках відзначення Дня Молоді України, були запрошені почесні гості,представники влади району і міста.

Теплі слова адресували присутнім гостям та містянам заступник голови райдержадміністрації Михайло Труба та міський голова Анатолій Юрченко.

Організатори фестивалю підготували для гостей концертну програма аматорів сцени із Ямпільщини, Молдови.  Інтригуючими був і показовий виступ вихованців ГО «Форпост» та спортивного клубу з рукопашного бою «Барс» (кер. Федір та Сергій Водянюки). Поки одні споглядали концерт та виступи, інші мали можливість побачити майстер-класи із виготовлення ляльок-мотанок, зробити собі декоративний боді-розпис акварельними фарбами. Паралельно із запальними танцями, музиками на спортивних майданчиках у парку проходили товариські ігри із пляжного волейболу та футболу.  Для гостей працював катер, бушанські кулінари варили куліш та юшку. Свято дружнього єднання тривало протягом дня  та залишило по собі лише приємні спогади, теплі зустрічі, щире спілкування та подарувало гарний настрій, який залишиться в пам’яті ямпільчан.

 

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль