22.06.2018

В ЯМПІЛЬСЬКІЙ ТА ТОМАШПІЛЬСЬКІЙ РДА ВІДБУЛИСЬ ЗАСІДАННЯ РОБОЧИХ ГРУП З РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ У СФЕРІ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

 21 червня 2018 року, в Ямпільській та Томашпільській РДА відбулись спільні засідання районних робочих груп з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.

В роботі засідань взяли участь заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Марина Єрошенко, начальник Ямпільського об’єднаного управління Фонду Віра Муляр, голова Томашпільської РДА Олександр Закорчений заступник голови Ямпільської РДА Людмила Майорова та Наталія Бандиш, заступник начальника Могилів-Подільського управління Головного управління ДФС Вінницької області Ліна Калина, заступник начальника відділу управління Держпраці у Вінницькій області – Валентина Партій, соціальні партнери, представники суб’єктів господарювання.

Начальник Ямпільського управління Віра Муляр проінформувала щодо роботи управління по легалізації праці та моніторингових дослідженнях щодо соціального захисту застрахованих осіб та наповнення бюджету ПФУ.

З промовою щодо здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення виступила заступник начальника відділу управління Держпраці у Вінницькій області Валентина Партій.

В ході заходу заслухали бухгалтера підприємства-боржника, що має заборгованість по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій та зі сплати єдиного внеску: ПП «Дністер» – загальна сума 414.5тис. грн, також заслухали ФОП Балабан К.Б., в якої працівники працюють за угодами ЦПХ, але мають всі ознаки трудового договору,ТОВ “Моноліт”, Томашпільський райавтодор. По заробітній платі менше мінімального рівня КП ,,Вапнярський ринок” – розпочати процес об’єднання з СТ “Вапнярський ринок”.
Вирішили та зобов’язали боржника ПП Дністер погасити борг по мірі надходження коштів від реалізації продукції, а тим суб’єктам підприємницької діяльності які використовують договори ЦПХ перевести працівників на трудовий договір.
Підсумовуючи засідання, заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Марина Єрошенко вкотре наголосила на важливості здійснення спільних дій у напрямку подолання тіньової зайнятості.

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль