22.06.2018

ПРИВІТАЛИ СРІБНУ ПРИЗЕРКУ ЧЄ

Як повідомляли «ЯВ» у номері від 22 червня ц.р., 13-17 червня 2018 року в Угорщині проходив Чемпіонат Європи серед кадетів, участь в якому взяли спортсмени з 30 країн. Наша землячка, вихованка СК «Олімп», чемпіонка України Юлія Кухарук в складі національної збірної у ваговій категорії 66 кг завоювала срібну медаль Чемпіонату Європи. 
21 червня голова районної ради Сергій Гаджук, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ірина Савицька, заступник голови райдержадміністрації Михайло Труба та начальник відділу сім’ї, молоді і спорту РДА Володимир Воробець привітали переможницю та її тренера Степана Омельчука із призовим місцем на змаганнях такого високого рівня. Як зазначив голова районної ради Сергій Гаджук, перемога Юлії – це визначна подія не тільки для усієї Ямпільщини, але і для області та України.


З рук керівників району юна переможниця престижних змагань отримала подарунок та подяку. Слова вдячності за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок в реалізацію державної політики у галузі фізичної культури і спорту та виховання спортсменів міжнародного рівня пролунали і на адресу тренера СК «Олімп» з вільної боротьби Степана Омельчука, на чиєму рахунку три переможця Чемпіонатів Європи – один золотий і двоє – срібних.
Як розповіла Юлія, вільною боротьбою серйозно вона займається з четвертого класу. Вперше до «Олімпу» її, тоді ще другокласницю, привів брат. Цей мужній вид спорту так захопив дівчинку, що вона не лише продовжує наполегливо тренуватись всі ці роки (нині Юлі – 15, – ред.), вдосконалювати свою майстерність, а й планує пов’язати зі спортом усе своє життя.
Представники влади щиро бажали юній спортсменці здійснення усіх її мрій і задумів, нових перемог і досягнення ще вищих висот в обраному виді спорту. А тренеру – натхнення у вихованні юних борців, міцного здоров’я та нових перемог.
Наприкінці зустрічі тренеру та його вихованці повідомили гарну новину, що депутати на позачерговій сесії Ямпільської районної ради, яка відбулася 21 червня, прийняли рішення про виділення 15 тис. грн. для статутної діяльності СК «Олімп» та ініціювали таку ж суму для заохочення срібної призерки Чемпіонату Європи Юлії Кухарук та на покриття витрат, пов’язаних з участю в цих міжнародних змаганнях.

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль