22.06.2018

ЗНАЙ НАШИХ!

ЮЛІЯ КУХАРУК – СРІБНА ПРИЗЕРКА ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ
13-17 червня 2018 року в Угорщині проходив Чемпіонат Європи серед кадетів, участь в якому взяли спортсмени з 30 країн. Юнаки та дівчата на чотирьох килимах в прекрасному палаці спорту виборювали право бути кращими в своїх категоріях.
Наша землячка, вихованка СК «Олімп», чемпіонка України Юлія Кухарук в складі національної збірної у ваговій категорії 66 кг завоювала срібну медаль Чемпіонату Європи. На шляху до цієї високої нагороди вона здолала спортсменок з Угорщини, Італії, Румунії. І лише у фіналі в важкому поєдинку поступилась спортсменці з Росії.
Загалом дівчата збірної команди України здобули 7 медалей –2 золотих, 1 срібну і 4 бронзових і посіли друге загальнокомандне місце. Юнаки нашої збірної вибороли 4 бронзових медалі і посіли п’яте загальнокомандне місце.
Вітаємо нашу срібну призерку ЧЄ Юлію Кухарук і зичимо їй нових перемог!